جنگ خاموش

جزییات

روایتی از جنگ خاموش که تحریم‎های جهانی برای ایرانیان به همراه داشت 

قیمت عادی: 550.000 ریال

-30%

قیمت ویژه: 385.000 ریال


عکاس سید مهدی حسینی
تعداد صفحات ۹۶ صفحه، گلاسه
قطع رحلی
تیراژ ۵۰۰ نسخه
نوبت چاپ اول / ۱۳۹۶
انتشارات مولف
شماره شابک ۹۷۸-۶۰۰-۷۹۹۰-۶۱-۴

شرح

همه‎چیز از روزهای پایانی بال نود و یک شروع شد. لحظه‎ای که خبر ناگوار بیماری پدرم را شنیدم. تشخیص پزشکان «بیروز کبدی» بود. بیروز کبدی بیماری ابت که در آن بافت کبد تخریب می‎شود. این بیماری علل گوناگون دارد. سیروز کبدی گاهی ناگهانی و در مدت کوتاهی رخ می‎دهد گاهی هم مدت زمان زیادی طول می‎کشد. سیروز کبدی بیماری خطرناکی است و اگر خیلی زود اقدامات درمانی آغاز نشود، ممکن است کبد به طور کامل از کار بیفتد.

نمیدانم چرا این بیماری به جان پدر افتاده بود. حال پدر روبه وخامت بود و ما شاهد تحلیل جسم وجان او بودیم. اما پزشکان به ما این امید را دادند که احتمال بهبودی وجود دارد. درمان پدر درحالی آغاز شد که با تغییرات اجتماعی و اقتصادی ناشی از تحریم‎های اعمال شده علیه ایران مواجه بودیم. بیماری پدر از یک‎سو و شرایط بد سیاسی اجتماعی ناشی از تحریم‎ها از سوی دیگر خانواده ما را با بحران عظیمی مواجه کرده بود. همزمان با تلنبار شدن کاغذپاره ها در سازمان ملل و نهادهای بین‎المللی ...


درباره عکاس

سیدمهدی حسینی متولد ۱۳۵۸ در تهران است. وی دانش‎آموخته کارشناسی عکاسی خبری (دانشکده خبر) تهران بوده‎است. او عکاسی را در ژانر مستند اجتماعی دنبال می‎کند و با سایت‎های خبری همکاری دارد. وی همچنین در چندین نمایشگاه گروهی و انفرادی شرکت داشته‎است.

جنگ خاموش

جنگ خاموش

تصاویر بیشتر