من رییس جمهور ایرانم

جزییات

مجموعه عکس مستند از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‎جمهوری ایران

320.000 ریال


نويسنده با مقدمه‌ای از امیر نریمانی، محمدمهدی رحیمیان، دکتر مهدی محسنیان راد و دکتر ابوالحسن تنهایی
عکاس امیر نریمانی
تعداد صفحات ۲۰۰ صفحه مصور
تیراژ ۱۰۰۰
نوبت چاپ اول / ۱۳۹۵
انتشارات کتاب پرگار
شماره شابک ۱-۳-۹۶۸۰۹-۶۰۰-۹۷۸

شرح

کتاب پیش‌رو شامل عکس افرادی است که خود را کاردان، لایق و شایسته مقام ریاست‌جمهوری ایران می‌دانستند. روایتی از گفتارها، برنامه‌ها و اهداف کسانی که برای خدمت و ایجاد تغییرات بزرگ، احساس مسئولیت می‌کردند. خوانش متفاوتی از دیدگاه‌ها و نظرات را در این مجموعه شاهد خواهید بود که تامل و مطالعه متن همراه عکس را طلب می‌کند.
امیر نریمانی در مقدمه می‌نویسد: فرقی نمی‌کند انتخابات مجلس باشد، انتخابات ریاست جمهوری یا یک مسابقه فوتبال، آنچه همیشه در گذر این سال‌ها برایم جذاب بوده، حواشی حاکم بر رویدادهاست، نه متن آن. چهره‌ها و افرادی که خود را در معرض انتخاب شدن قرار می‌دهند و حرف‌ها و وعده‌هایی که اغلب عملی شدن آن حتی از ذهن و باور خودشان هم دور است. ...
عنوان «من رییس جمهور ایرانم» که برای این مجموعه انتخاب شده است، برگرفته از ادعای نامزدهای حاضر در وزارت کشور است. اغلب افراد خود را رییس جمهور آینده ایران تصور می‌کردند، البته چهره‌های شناخته شده سیاسی این عنوان را با کلمه «اگر» استفاده می‌کردند –اگر مردم اعتماد کنند، اگر شورای نگهبان تائید صلاحیت کند- ولی اغلب افراد گمنام به صراحت خود را رییس جمهور آینده ایران می‌دانستند.

 

من رییس جمهور ایرانم

من رییس جمهور ایرانم