این، کار من است!

جزییات

زندگی عشقی و جنگی یک عکاس

580.000 ریال


نويسنده لینزی آداریو
مترجم سحر دولتشاهی
تعداد صفحات ۳۳۶ صفحه / مصور رنگی / کاغذ گلاسه
قطع وزیری
تیراژ ۱۴۰۰
نوبت چاپ اول / ۱۳۹۶
انتشارات نظر
شماره شابک ۹۷۸۶۰۰۱۵۲۲۴۹۹

شرح

کتاب «این، کار من است» از لینزی آداریو، عکاس جنگی، سرگذشت زنی است که زندگی‌اش با جست‌وجوی بی‌امان برای حقیقت در تمام عرصه‌های جنگی قرن بیست و یکم شکل‌گرفته است. او زندگی پیچیده مردم را اغلب در سخت‌ترین لحظات زندگی‌شان با شفافیت، زیبایی و خلوص تمام مستند می‌سازد. این کار اوست، اما تنها یک شغل نیست؛ در حقیقت رسالت شخصی اوست.

«کتاب این، کار من است، به اندازه عکس‌های خود لینزی فوق‌العاده است. او بزرگ‌ترین عکاس این عصر جنگ‌زده ماست. او برای ثبت وقایع و زیبایی‌ها در بدترین جاهای دنیا ربوده شده و به پای مرگ رسیده است. او یک معجزه است. کتابش هم یک معجزه است.»
- تیم واینر، نویسنده میراث خاکستر و دشمن

«کتاب لینزی آداریو مانند زندگی‌اش است؛ بزرگ، زیبا و کاملاً منحصربه‌فرد. او دنیا را پس زمینه کار خود قرار داده و ماجرای فوق‌العاده‌ای را آغاز می‌کند که هدف برجسته آن یادآوری آن چیزی است که ما را متحد می‌کند.»
- دکستر فیلکینز، نویسنده جنگ ابدی

کتاب حاضر نخستین بار در سال ۱۳۹۵ تحت عنوان «عشق و جنگ، روایتی عکاسانه» با ترجمه مریم عسگری و کامران چیذری توسط نشر شورآفرین فیپا گرفته است.
این کتاب طی قراردادی با انتشارات پنگوئن در سال ۱۳۹۶ در ایران منتشر می‌شود و تمامی حقوق انتشار به زبان فارسی کتاب به نشر نظر تعلق دارد.
این، کار من است!

این، کار من است!

تصاویر بیشتر