کارگاه کاربردی عکاسی تبلیغاتی

جزییات

کارگاه کاربردی عکاسی تبلیغاتی

قیمت عادی: 5.400.000 ریال

-9%

قیمت ویژه: 4.900.000 ریالشرح

آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای کلاس حضوری «كارگاه كاربردى عكاسى تبليغاتى» را برگزار می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه دقیق اطلاعات زیر با تکمیل فرم و پرداخت شهریه ثبت نام کنند.

ظرفیت کارگاه کاربردی عکاسی تبلیغاتی فقط ۴ نفر است.

كارگاه كاربردى عكاسى تبليغاتى به صورت عملى با هدف تكميل «کلاس عکاسی تبلیغاتی» كه به صورت تئورى - عملى برگزار می‌شود طراحى شده است تا هنرجويان بتوانند با انجام پروژه‌هاى عكاسى تبليغاتى به شكل كاربردى تجربه خود را در اين حيطه افزايش دهند و روش هاى خلاقانه را براى ثبت عكس هاى تبليغاتى با كيفيت به كار بگيرند.

در اين كارگاه با تعريف پروژه‌هاى نمونه هنرجويان به صورت تخصصى و كاربردى تكنيك‌ها و مهارت‌هاى خلاقانه مربوط به عكاسى از مواد غذايى،جواهرات و زيور آلات، لوازم آرايشى و بهداشتى و توليدات صنعتى را به صورت حرفه‌اى در يك فرايند تبليغاتى شبيه سازى شده تجربه خواهند كرد.
شركت در اين كارگاه مى‌تواند براى هنرجويانى كه مى‌خواهند توانايى و تجربه خود را در حيطه عكاسى تبليغاتى به شكل حرفه‌اى افزايش دهند توصيه مى‌شود. علاقه‌مندان به شركت در كارگاه كاربردى عكاسى تبليغاتى بايد كلاس عكاسى تبليغاتى(تئورى - عملى) را با موفقيت به پايان رسانده باشند. 

عکس: فاطمه منافی راد

عکس: فاطمه منافی راد

تصاویر بیشتر

  • عکس: فاطمه منافی راد
  • عکس: امیر غلاملو