کلاس عکاسی فاین آرت

جزییات

کلاس عکاسی فاین آرت

قیمت عادی: 4.200.000 ریال

-10%

قیمت ویژه: 3.780.000 ریالشرح

آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای کلاس حضوری «عکاسی فاین آرت» را برگزار می‌کند. علاقه مندان می‌توانند با مطالعه دقیق اطلاعات زیر با تکمیل فرم و پرداخت شهریه ثبت نام کنند.


عکاسی فاین آرت به چه معناست؟ آیا این عبارت ما را به شیوهٔ مشخصی از عمل عکاسی می‌رساند؟ آیا عکاسی فاین آرت مستلزم رویکرد ویژه‌ای به رسانهٔ عکاسی و جهان پیرامون است؟ آیا عکاسی فاین آرت دربرگیرندهٔ روش‌های تکنیکی معینی است؟ آیا فاین آرت در دنیای عکاسی یک ژانر محسوب می‌شود؟

دوره آموزشی کارگاهی عکاسی فاین آرت تلاش دارد تا ضمن ارائهٔ تعریفی منطقی و علمی از این عبارت فرصتی باشد برای تجربه آزمایی در رسانهٔ عکاسی. در این کلاس‌ها ضمن مرور مبانی نظری و پیشینهٔ تاریخی عکاسی فاین آرت به تحولات درونی آن در دل هنرهای معاصر نیز پرداخته خواهد شد و هنرجویان ضمن کسب معلومات اولیهٔ الزامی به تجربیات عملی در قالب پروژه‌های عکاسی تعریف شده دست خواهند زد.

بدیهی است که آشنایی اولیه هنرجویان بر تکنیک‌های عکاسی و همچنین، بر دیگر هنرهای تجسمی، ادبیات و سینما بر روندهای کاری اشان تأثیر مثبت خواهد گذاشت.
هنرجویان این کلاس‌ها هرگز محدود به عکاسان نخواهند بود و کلیه علاقمندان فعال در دیگر عرصه‌های هنری و ادبی نیز به شرط آشنایی و تجربیات اولیه عملی در عکاسی پذیرفته خواهندشد. البته چنان که در کلاس‌ها روشن خواهدشد پشتوانهٔ عملی عکاسان نیز محدود به هیچ گرایش خاصی نخواهد بود.

عکس: مهدی مقیم نژاد، پروژه واقع نمایی‌ها، فصل سوم: مرز رویش سروها،۱۳۹۱

عکس: مهدی مقیم نژاد، پروژه واقع نمایی‌ها، فصل سوم: مرز رویش سروها،۱۳۹۱

تصاویر بیشتر

  • عکس: مهدی مقیم نژاد، پروژه واقع نمایی‌ها، فصل سوم: مرز رویش سروها،۱۳۹۱