عکاسی دیجیتال - نشر دوژه

جزییات

همراه با آموزش مقدماتی فتوشاپ

160.000 ریال


نويسنده آروین آذرگین
تعداد صفحات ۳۰۴ صفحه، مصور سیاه و سفید
قطع وزیری
تیراژ ۲۰۰۰
نوبت چاپ چاپ نهم / ۱۳۹۴
انتشارات دوژه
شماره شابک ۹۷۸-۶۰۰-۹۵۳۵-۹۱-۰

شرح

اگر شما به دنبال انتخاب و تهیه‌ی یک دوربین از نوع دیجیتال هستید یا اینکه مدتی است از این محصول استفاده می‌کنید و می‌خواهید از تمام قابلیت‌های آن بهره‌مند شوید، مطالعه‌ی این کتاب برای شما بسیار سودمند خواهد بود.

روند مطالعه این کتاب به صورتی است که از مفاهیم اساسی عکاسی آغاز می‌شود و حداقل دانشی را که لازم است یک عکاس داشته باشد در اختیار او قرار می‌دهد. سپس با مفهوم دوربین و عکاسی دیجیتال آشنا خواهید شد. اینکه دوربین‌های دیجیتال چه مشخصات و قابلیت‌هایی دارند، چگونه یک دوربین مناسب برای خود انتخاب کنید و بالاخره از دوربین خود چگونه استفاده و از آن مراقبت کنید. 

در ادامه، کتاب جنبه‌ی علمی بیشتری پیدا می‌کند و به شما راه‌هایی جهت تهیه‌ی عکس‌های زیبا‌تر پیشنهاد می‌شود و اینکه چگونه تصاویرتان را به کامپیوترتان منتقل کرده، آن‌ها را دسته بندی، ویرایش و چاپ نمایید. در یکی از بخش‌های پایانی، آدرس تعداد زیادی از سایت‌های اینترنتی دراختیار شما قرار گرفته است که می‌توانید برای اطلاع از آخرین اخبار و فن آوری‌ها و افزایش دانش خود به آن‌ها رجوع کنید.

در مجموع این کتاب، هم شامل مطالب پایه و مقدماتی برای استفاده کنندگان آماتور و هم حاوی اطلاعات تخصصی برای کاربران حرفه‌ای است که البته سعی شده است به ساده‌ترین روش بیان شود.

فهرست
- بخش ۱: عکاسی کلاسیک
- بخش ۲: دوربین دیجیتال چیست؟
- بخش ۳: راهنمای خرید دوربین‌های دیجیتال
- بخش ۴: چگونه یک عکس خوب بگیریم
- بخش ۵: دوربین دیجیتال و رایانه شخصی شما
- بخش ۶: ویرایش تصاویر
- بخش ۷: چاپ تصاویر دیجیتال
- بخش ۸: در اعماق اقیانوس اینترنت

عکاسی دیجیتال - نشر دوژه

عکاسی دیجیتال - نشر دوژه

تصاویر بیشتر